Компанія "Зброяр" провела навчальний семінар для дилерів

29 листопада у компанії «ЗБРОЯР» відбувся навчальний семінар для дилерів, на якому було представлено модельний ряд карабінів, гвинтівок та збройових аксесуарів для полювання, розважальної, практичної та високоточної стрільби.

В семінарі взяли участь тридцять п’ять представників збройових магазинів з усіх регіонів України, в яких представлені вироби торгової марки ЗБРОЯР.
Семінар проводили комерційний директор компанії ЗБРОЯР Андрій Орєшін та директор з маркетингу Олександр Мілюков.

Під час заходу, партнерів ознайомили з новими розробками компанії, а саме: міні-пристроєм зниження рівня звуку пострілу, модернізованою моделлю цівки з кріпленням KeyMod, оновленим карабіном Z-15 у калібрі 7,62х39, а також конструкцією і технічними характеристиками Z-еток, особливостями та рекомендаціями з експлуатації.

Семінар став чудовою платформою для спілкування з технічними фахівцями, інструкторами, керівниками компанії ЗБРОЯР і обговорення нагальних питань у колі зацікавлених осіб.

Кожен з присутніх на семінарі мав можливість особисто побачити процес виготовлення гвинтівок на виробничих потужностях підприємства, де застосовуються сучасні технології виробництва зброї.

Для учасників заходу в навчально-стрілецькому комплексі Центр-А / Center-A було організовано демонстраційні та ознайомчі стрільби із використанням Z-15 у калібрах .223 Rem та .300 ААС/.300 Blackout, високоточних гвинтівок Z-10, Z-008 під патрон .308 Win.

Під час проведення семінару чотирьом дилерам, які мали найактивніші продажі продукції торгової марки ЗБРОЯР, були вручені відзнаки, а кожен з партнерів нашої торгової марки отримав сертифікат - офіційного дилера ТОВ «Зброяр» на 2018 рік.

Завершився ж захід обговоренням пропозицій щодо удосконалення співпраці між «Зброяром» та дилерами, які реалізують продукцію нашої торгової марки.