Про завод

Вже більше 10 років компанія «Зброяр» є одним із лідерів-виробників цивільної нарізної вогнепальної зброї в Україні.

На сьогодні компанія пропонує широкий асортимент зброї власної розробки: гвинтівки з поздовжньо ковзаючим затвором сімейства Z-008, а також самозарядні Z-15 і Z-10 на платформі AR.

Про завод

Компанія починала свою діяльність з невеликого парку станків на орендованих площах Київського радіозаводу. В 2013 році відбулася реорганізація і технічна модернізація виробництва. Внаслідок, долучилися спеціалісти з досвідом роботи в оборонній та аерокосмічній галузях, а їхня кількість зросла до більш ніж 100 чоловік. Збільшилися також й виробничі потужності підприємства. Метою «Зброяра» стало створення замкненого циклу виробництва.

Сьогодні «Зброяр» - це масштабний виробничий комплекс, який обладнаний усім необхідним: зокрема, розширений парк універсальних токарних і фрезерних станків, а також обробні центри з ЧПК. Компанія також освоїла і почала використовувати ряд технологій у виробництві зброї: електроерозія, нанесення декоративного та захисного покриття, шліфовка, аргонно-дугове зварювання, лазерна різка та маркування, а також лиття пластмаси.

Для виготовлення гвинтівок, «Зброяр» використовує усі комплектуючі власного виробництва, за виключенням стволів, заготовки для яких постачаються провідними світовими виробниками зі США, а також країн Західної Європи.

Фінальна обробка ствола здійснюється на «Зброярі» і включає: надання стволу фінального контуру, нарізання патронника, різьби для установки ствола у зброї (установки муфти бойових упорів), а також різьби для дульного пристрою, установка системи газовідводу в напівавтоматичних системах, фінішне покриття. Тестування готової зброї відбувається у власних камерах тепло-холоду, пилових і дощових камерах.

Пристрілюють зброю у підземному стометровому комплексі «Центр-А». Переваги та додаткові послуги компанії «Зброяр»: діє система гарантійного та післягарантійного обслуговування продукції; надає послуги ремонту і модернізації цивільної нарізної вогнепальної зброї; · діють програми навчання для дилерів, діючих і потенційних клієнтів.

Компанія «Зброяр» бере активну участь у стрілецькому житті України та зарубіжжя, організовує та приймає участь у змаганнях в динамічних та високоточних стрілецьких дисциплінах. Продукцією «Зброяр» користуються у спортивних цілях, для полювання, а також для самооборони не лише в Україні, але й за кордоном!

Новини
  • В нашому асортименті новинка: мисливський карабін Z-15 16” SS5 223Rem. Читати
  • Компанія Зброяр поповнила асортимент продукції Читати
  • Українські стрільці-високоточники здобули перемогу на Чемпіонаті Європи за правилами F-class Читати
  • Відбулись змагання з високоточної стрільби за правилами F-class Читати
  • За сприяння компанії ЗБРОЯР відбувся турнір з високоточної стрільби «КАЛЕС-УКРАЇНА» Читати
  • Компанія ЗБРОЯР і Генштаб ЗСУ провели конференцію для підрозділів ЗСУ з питань експлуатації гвинтівок натівського зразка Читати
  • Під рубрикою "ЕКСПЕРИМЕНТ" Читати
  • Команда компанії "Зброяр" виступила з чудовим результатам на турнірі "Холодні Ігри" Читати
  • У продаж надійшли магазини виробництва компанії "Lancer" Lancer Systems​ Читати
  • Сюжет інформаційної програми "Факти" про виробництво нарізних карабінів та гвинтівок ЗБРОЯР Читати
Рекомендовані
Замовити виклик
Зв'яжіться з нами
УкраЇна, 01042, м. Київ,
пров. Новопечерський, 5