Показано 1 по 15 з 15 (Всього сторінок 1)

Аксесуари

Поряд з вогнепальною зброєю компанія «Зброяр» виробляє і продає аксесуари та запчастини до зброї. Не лише для власних виробів, а й для інших карабінів, що перебувають в експлуатації.

Асортиментна лінійка «Аксесуари» складається з 3-х напрямків:

1. додаткові аксесуари та запасні частини для продукції, що випускається серійно;

2. саундмодератори;

3. спорядження (чохли, підсумки).

Асортимент аксесуарів:

Полум’ягасники, дулові гальма, руків’я переносу вогню, прицільні пристосування, чохли, підсумки,  ремені, пістолетні руків’я, приклади і т. і. 

Саундмодератори: 

Фахівці компанії «Зброяр» розробили і займаються виробництвом саундмодераторів «Zbroyar Monocore».

Осердя приладу виготовлено на чотирьохкоординатному верстаті з ЧПК із суцільної заготовки авіаційного дюралюмінію, за рахунок чого виріб складається фактично з трьох деталей Це дає суттєву перевагу в тому, що стосується міцності, розсіювання тепла і неможливості виникнення люфтів (притаманним глушникам із набірними перегородками), що негативно впливають на кучність зброї. За замовчуванням виріб поставляється в нерозбірному виконанні. Не потребує спеціального чищення, тому що забруднення виносяться газами під високим тиском.

Прилад максимально оптимізовано під роботу із самозарядними карабінами, він має систему периферійного перетікання порохових газів. Це радикально знижує негативний вплив на роботу автоматики (т. зв. «перегаз», або критичне підвищення швидкості відкату рухомих частин), а також рівень забруднення зброї у порівнянні з виробами конкурентів.

Зараз саундмодератори виготовляються винятково із кріпленням на різьблення ствола (посадковий вузол виготовлено із сталі). Доступні найпоширеніші види різьблень для систем AR-10 і AR-15 (1/2-28, 5/8-24), інших карабінів зарубіжного виробництва. Ми не пропонуємо вироби під різьблення 14х1 (ліве) і 24х1,5 автоматів АК, тому що системна відсутність співвісності різьблення з каналом ствола призводить до постійних проблем під час встановлення саундмодераторів на АК та карабіни на їхній базі.

Під час проектування виробу «Zbroyar Monocore» ми орієнтувалися на досягнення ресурсу приладу не менше 5000 пострілів. При цьому, у порівнянні із зарубіжними саундмодераторами із примітивними монолітними осердями з легких сплавів (наприклад, «Sako», «Hausken»), ми збільшили товщину стінок у 2 і більше рази - для забезпечення максимальної надійності. Усі алюмінієві компоненти вкриті твердим анодуванням, стійким до агресивного середовища. Зовнішнє покриття - збройові фарби виробництва США. Фактичний ресурс виробів «Zbroyar Monocore» перевищує 5000 пострілів.

Ще однією особливістю пристрою є використання змінної передньої кришки. Це дозволяє безболісно здійснити ремонт модератора за умови торкання його кулею, яке може статися у разі неправильного встановлення або у випадку автовідкручування під час стрільби, і, як правило, залишає слід у найвіддаленішій від дульного зрізу частині.

Рівень шумозниження в калібрі 223Rem - до 30дБ, в 308Win - 27дБ. Вага - 600г (може незначно варіюватися залежно від типу посадкового різьблення). Довжина - 230мм, діаметр - 45мм. Прохідний діаметр в 223 - 7,5мм, в 300 - 9,0мм.