Чохол-мат польовий для гвинтівки (M.U.B.S."SRFC-M)
5400
Замовити дзвінок
Придбати
Опис

Матеріал:1000D Cordura (nylon 6.6) Made in USA (MIL-DTL-32439 Type 1 Class 3)

Гарантія: 5 рокiв для цивiльного використання/ 2 роки для бойового використання

 

Чохол-мат польовий для гвинтівки M.U.B.S."SRFC-M" входить до комплекту M.U.B.S. (Modular Unloading Battle System) і призначений для транспортування і носіння в польових умовах довгоствольних цільових гвинтівок довжиною до 112 см .

Чохол-мат польовий "SRFC-M" також може бути використаний як килимок для обладнання довготривалої вогневої позиції стрілка-спортсмена або мисливця. У складеному (зібраному) варіанті чохол-мат "SRFC-M" призначений для носіння гвинтівок і їх захисту від технічних пошкоджень, забруднення, опадів. Для цього даний мат-чохол оснащений системою кріплення і фіксації зброї відносно основних категорій простору. На внутрішній поверхні мату розташована полегшена система "LC MOLLE Minus", яка служить як для навішування і транспортування різних підсумків та спорядження, яке обладнане системою фіксації MOLLE, фіксування гвинтівки всередині чохла, так і для зниження ваги всього чохла в цілому, в порівнянні з класичною системою MOLLE.

Для надійного кріплення зброї всередині "SRFC-M" задіюються комплектні регульовані стропи з застібками типу «фастекс». Дані стропи можуть бути закріплені в будь-якому місці по всій довжині "LC MOLLE Minus", що дозволяє комфортно транспортувати у чохлі-маті зброю різної довжини і конфігурації. Крім того, для фіксації зброї всередині польового чохла "SRFC-M", задіюється спеціальна кишеня внизу чохла і регульований по висоті клапан «капюшон». Також всередині чохла "SRFC-M" передбачено кріплення під шомпол.

У верхній частині розміщена петля, яка регулюється двощільовою пряжкою, для фіксації сошок гвинтівки. Це дозволяє більш надійно контролювати гвинтівку при стрільбі та при різних кутах нахилу поверхні робочого місця стрільця. Регулювання дає можливість підібрати оптимальну, комфортну відстань фіксації гвинтівки в залежності від анатомічних особливостей стрільця та конструкції сошок гвинтівки.

Чохол-мат "SRFC-M" має демпферну вставку з піни P-Foam по всій площі чохла. Це надійно захищає зброю від технічних пошкоджень. Піна P-Foam не схильна до впливу вологи (вкрай висока гідрофобність) і низьких температур.

З зовнішньої частини чохла-мату M.U.B.S."SRFC-M" розташовані нейлонові ручки для перенесення чохла, також "SRFC-M" може транспортуватися на плечах за допомогою широких рюкзачних лямок, які при необхідності можна заховати в спеціальний відсік. Дані лямки дають можливість комфортно транспортувати зброю в похідному положенні на спині. Система регулювання плечових рюкзачних лямок дозволяє підлаштувати "SRFC-M" оптимально під бійця з урахуванням антропометричних даних і надягнутого поверх спорядження (бронежилетів, РПС). Рюкзачні лямки забезпечені системою швидкого, екстреного скидання.

Крім безпосередньо функцій транспортування зброї, чохол польовий "SRFC" також призначений для обладнання довготривалої вогневої точки (стрілецької позиції). Для цього чохол-мат "SRFC" повністю розкладається і перетворюється в комфортний мат.

Габарити чохла польового для снайперської гвинтівки M.U.B.S."SRFC-M" в розкладеному стані 120х102см.

Два шару основного матеріалу чохла 1000D Cordura і поліуретанова піна P-Foam (товщина 1см) забезпечать стрілку комфорт, захист від охолодження і гідроізоляцію під час тривалого «лежання» на позиції.

Чохол "SRFC-M" швидко і беззвучно розбирається і збирається за допомогою шести застібок «фастекс».

Основний матеріал чохла-мату M.U.B.S."SRFC-M - 1000D Cordura Фурнітура - нейлон 6.6.

Демпферна вставка - P-Foam (товщина 1см).

Характеристики матеріалів відповідають показникам і методикам випробувань ТУ 281-50111-2016.

Всі використані матеріали при виробництві чохла-мата польового для гвинтівки M.U.B.S."SRFC-M" і фурнітура є NIR Compiant (InfraredInvisible) є невидимими в інфрачервоному світловому діапазоні.

Чохол-мат створено спеціалістами компанії Зброяр спільно з фахівцями групи розробки 281/Z. 

Всі елементи комплексу успішно пройшли військово-дослідні випробування та допущенні до військового використання.