Чохол- вкладка набору чистки гвинтівки (M.U.B.S."SRCKB" )
311
Замовити дзвінок
Придбати
Опис

Матеріал:  500D Cordura (Nylon 6.6) Made in USA ( MIL-DTL-32439 Type 3 Class 3)

Гарантія: 5 рокiв для цивiльного використання/ 2 роки для бойового використання

 

Чохол-вкладка набору чистки гвинтівки "SRCKB входить в комплект M.U.B.S. (Modular Unloading Battle System) та призначений для транспортування складових для чищення, як довгоствольної так і короткоствольної зброї.

"SRCKB" складається з основного відділення, в якому можливо розмістити комплект шомполів, щіток, ключів, масла для чищення зброї, та двох додаткових відділень для ганчір’я, які формують клапан закриття чохла-вкладки. В основному відділенні розміщена невелика кишеня, яка замикається на липучку "Velcro" для дрібних речей. Такий конструктив забезпечує достатню місткість та компактні габарити "SRCKB", що є вкрай важливим показником при комплектуванні спорядження для польових умов використання.

Конструкція "SRCKB" забезпечує стабільне вертикальне положення в момент чищення зброї, цим самим запобігає забрудненню чохла-вкладки брудними руками.

Чохол-вкладка "SRCKB" може транспортуватись, як у штурмових (рейдових) рюкзаках, так і в окремому підсумку для магазинів гвинтівки M.U.B.S "SRMP-308/20", який максимально точно повторює габарити чохла-вкладки та дозволяє розміщувати його на спорядженні з універсальною системою кріплення "MOLLE" для швидкого доступу до вмісту чохла.

Габарити "SRCKB": 160х80х65 мм.

Чохол-вкладка набору чистки гвинтівки "SRCKB" створено спеціалістами компанії Зброяр спільно зі фахівцями групи розробки 281/Z. 

Всі елементи снайперського комплексу успішно пройшли військово-дослідні випробування та допущенні до військового використання.


Використані при виробництві чохла-вкладки M.U.B.S. "SRCKB" матеріали і фурнітура є NIR Compliant (Infrared Invisible) - невидимими в інфрачервоному світловому діапазоні.