Пiдсумок одинарний для магазинів гвинтівки M.U.B.S. "SRSMP-308/10"
426
Замовити дзвінок
Придбати
Опис


Матеріал:  1000D Cordura (nylon 6.6) Made in USA (MIL-DTL-32439 Type 1 Class 3)

Гарантія: 5 рокiв для цивiльного використання/ 2 роки для бойового використання

 

Підсумок одинарний для магазинів гвинтівки M.U.B.S. "SRSMP-308/10". Входить у комплект M.U.B.S.(Modular Unloading Battle System) та призначений для переносу одного магазину на 10 патронів калібру 7,62х51 мм (.308), або схожих за габаритами магазинів.
Клапан підсумка "SRSMP-308/10" закривається «фастексом» та дублюється "липучками" Velcro®. Конструкція клапана зроблена таким чином, що практично повністю виключає потрапляння бруду, пилу, піску, снігу всередину підсумка M.U.B.S. "SRSMP -308/10", що вкрай важливо при використанні підсумка і магазинів в польових умовах. При цьому клапан легко закривається і відкривається однією рукою. Завдяки стрічці фіксатора клапана обсяг підсумка може бути відрегульований одним рухом. На клапані "липучка" має «заглушку» для тихого відкривання підсумка.

З боків та задньої стінки підсумок M.U.B.S. "SRSMP -308/10" посилений шаром додаткового матеріалу для забезпечення жорсткості конструкції. У нижній частині підсумка розташовані отвори для стоку води.

Універсальна система кріплення "LC MOLLE Minus" зменшує загальну масу підсумка, а також дозволяє комфортно розмістити підсумок "SRSMP-308/10" на розвантажувальному жилеті, бронежилеті, розвантажувальному поясі, сумці або рюкзаку.

Підсумок одинарний для магазинів гвинтівки M.U.B.S."SRSMP-308/10 створено фахівцями компанії Зброяр спільно зі спеціалістами групи розробки 281//

Всі елементи  комплексу успішно пройшли військово-дослідні випробування та допущенні до військового використання.


Всі використані при виробництві підсумка M.U.B.S."SRSMP-308/10" матеріали і фурнітура є NIR Compliant (Infrared Invisible) - невидимими в інфрачервоному світловому діапазоні.