На підприємстві ЗБРОЯР відбулися зйомки програми "Майстер справи"

Підприємство ЗБРОЯР знову зацікавило журналістів. Цього разу до нас завітала знімальна група проекту "Майстер справи", що транслюється телеканалом UA|TV.

Проект передачі «Майстер справи» покликаний розповісти про українських майстрів своєї справи у різних сферах діяльності.

Медійників даного проекту цікавлять саме ті люди, у яких хобі переросло у професійну діяльність, а результати їхньої роботи відомі не тільки на території України, а й поза її межами.

Компанія ЗБРОЯР теж потрапила до уваги даного проекту, оскільки засновником і генеральним директором підприємства є людина, яка значний час займається спортивною високоточною стрільбою, організовує змагання, розвиває даний вид спорту в Україні.

Під час проведення зйомки представники ЗМІ відзняли матеріал з процесом виготовлення деталей на сучасних верстатах з ЧПК, після чого було продемонстровано камери в яких проходять випробування гвинтівки Z–008, Z-10, зокрема камери дождюваня, запилення та камеру для тестування в умовах низьких і високих температур та умовах підвищеної вологості.

Журналістам показали одну з найважливіших складових системи забезпечення якості – контрольно-вимірювальну машину DuraMax, на якій точність вимірювань складає 3 мікрона.

Директор з маркетингу Олександр Мілюков продемонстрував модельний ряд карабінів і гвинтівок виробництва ЗБРОЯР.

Вважаємо, що глядачу буде цікавим інтерв'ю з генеральним директором компанії Сергієм Горбанем, де він розповів про досягнення та історію підприємства.

Після «теоретичної» частини, журналісти відзняли сюжет з роботою високоточних гвинтівок Z-10, Z-008 (.308 Win) у тирі Центр-А / Center-A, де мали можливість особисто випробувати продукцію.

Результати відзнятих матеріалів можна буде переглянути у середині січня 2018 року в програмі «Майстер справи» Мастер дела / UATVна телеканалі UA|TV або за посиланням Facebook: https://www.facebook.com/masterdela.uatv/?fref=ts
Приємного перегляду.