Під рубрикою "ЕКСПЕРИМЕНТ"

Після полігону ми часто бачимо зброю у такому "чистому" вигляді як показано на фото, особливо при використанні глушників.

А якщо Z-ка транспортується у розібраному стані, окрім неї вкриваються тонким приємним шаром копоті та мастила усі речі у сумках або чохлах. Окрім цього-часто густо ми знаходимо у всередині зброї зайві речі, що розсипом подорожують у тих самих сумках 

Саме тому довгими зимовими вечорами ми експериментували з 3D друком, й наекспериментували низку аксесуарів, зокрема кришку для апперів Z-15.

З урахуванням того, що 3D друк стає все доступнішим, а асортимент матеріалів й кольорів пластику значно перекриває можливості традиційного виробництва, ми вирішили надати змогу власникам зброї роздруковувати аксесуари за своїм смаком.

Сьогодні ми пропонуємо 3D модель кришки у комплекті з вісями (бо рідні залишаються у ловері) які за допомогою шнура можна легко прив'язати до кришки.

Щоб мати можливість друкувати за різними технологіями даємо посилання як на цільну модель, так і на оптимізовану для друку із 100% наповненням без додаткового настроювання:

https://www.thingiverse.com/thing:2816693

Оптимізована модель заощадить багато часу та трохи пластику за рахунок того, що у ній навантажені зони заповнюються повністю, а решта має "соти". Як відбувається друк можна переглянути на відео.

P.S. З досвіду 3D друку радимо спочатку "відрізати" у слайсері (програмі що готує модель до друку) та надрукувати маленьку частину кришки з отворами - для того щоб впевнитися, що усадка пластика чи масштабування 3D принтера дають коректний фінальний розмір деталі. Інакше після 6-7 годин друку ви матимете гарний, але непотрібний сувенір