За сприяння компанії ЗБРОЯР відбувся турнір з високоточної стрільби «КАЛЕС-УКРАЇНА»

2 червня, за сприяння компанії ЗБРОЯР та мережі магазинів СТВОЛ, відбувся турнір з високоточної стрільби «КАЛЕС-УКРАЇНА». 
Турнір проводився в рамках відбірного етапу до кубку компанії «Kahles», що відбудеться в Австрії наприкінці літа цього року. Переможці змагань в Україні (команда, яка посіла перше місце), матиме честь представити нашу країну в фіналі змагань!
У запропонованому форматі змагання відбувались вперше на теренах України. У змаганнях взяли участь 20 команд, склад команди два стрільця, які змагалися в п'яти вправах, а саме: стрільба на відстані 550 м.; 914 м.; 750 м.; 850 м.; та 300-350м. Калібри, які були дозволені для участі у змаганнях-від 223 Rem до 338 LM включно. Умови за якими виконувались вправи, включали в себе не лише стрільбу з класичного положення лежачи, але й також вправи на спритність та фізичну витривалість. Кожна вправа мала певний ліміт часу. 
Турнір тривав майже сім годин. Найбільш проблемною, для стрільців, стала вправа з дисципліни F-клас (дистанція 914 м.), де багато із них втратили можливість набрати високі бали. 
Після підрахунку набраних балів, були визначені переможці турніру:
III місце посіла команда у складі Дігама Антона, Добжанського Влада; 
II – команда у складі Гордієнко Євгена, Задворного Сергія; 
I – команда у складі Суворова Олескандра, Суворова Максима.
За рішенням переможців турніру – поїздка для участі у змаганнях компанії «Kahles» в Австрію, була віддана команді, яка посіла друге місце. 
Вітаємо переможців цього нелегкого змагання!
Бажаємо подальших успіхів вже на Європейській арені!