Відбулись змагання з високоточної стрільби за правилами F-class

12 серпня відбулись перші змагання з високоточної стрільби за правилами F-class у цьому році. 
Організаторами турніру стали – Український стрілецький союз і компанія ЗБРОЯР. 
В турнірі взяли участь 27 стрільців-високоточників. 
За правилами турніру стрільба велась з трьох дистанцій: 800, 900 і 1000 ярдів. Кожен спортсмен мав можливість провести два пробних постріла, після чого розпочиналася залікова сесія з десяти пострілів. 
Гвинтівки, що беруть участь в змаганнях, поділяються на два підкласи: F\TR та F-Open. Вимоги і обмеження між ними відрізняються лише по модифікації та вазі зброї (F\TR. – це калібр 223 та 308., F-Open – це усі інші калібри до 8 мм. включно).
Погодні умови додали турніру власну «родзинку» - вітер від 0,2 до 3,9 м/с, різного напрямку, міраж і температура повітря вище 30 С. Призупинила на перерву турнір - злива, яка тривала близько 20 хв. та трохи "освіжила" учасників. 
Турнір за правилами F-class, тривав понад 7 годин.
Після підрахунку суми балів були визначені переможці на дистанціях 800, 900, 1000 ярдів, а також переможці турніру в класі F\TR та F-Open.
Так, у категорії F\TR перемогу здобув Микола Панченко, друге місце виборов Олександр Приходько, Андрій Васильєв зайняв третє місце.
У класі F-Open чемпіоном став Володимир Горн, друге місце посів Максим Балашев, третю сходинку здобув Володимир Зданкович. 
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Фото за посиланням: https://www.facebook.com/Zbroyar/posts/1829334223815994