В нашому асортименті новинка: мисливський карабін Z-15 16” SS5 223Rem.


В нашому асортименті новинка: мисливський карабін Z-15 16” SS5 223Rem. І хоча його важко назвати повністю новинкою тому що наша компанія в свій час випустила багато карабінів подібної конфігурації, але певні відмінності все ж є.
Як відомо, для платформи AR-15 самими популярними системами (відповідними трубами, буферами пружинами) прикладів є Rifle та Carbine. Перша система це м’якість і комфорт при стрільбі завдяки більш довгим трубі та пружині, буферу більшої ваги у порівнянні з системою Carbine. Але у неї є певні незручності. Окрім габаритів це неможливість або складність швидко відрегулювати довжину прикладу в залежності від амуніції або положення стрільця. Друга, напроти, зручніша у регулюванні, але більш «жорстка» в стрільбі: коротші пружина і труба. Про вагу буфера не говоримо, їх для Сarbine існує безліч варіантів, але досягти комфорту Rifle дуже важко.
В свій час на ринку з’явилась ще одна система. Не така популярна, як вищезгадані, але не менш цікава. Це система А5 – має середню довжину між Cabine та Rifle. Немає сенсу зараз розповідати історію її виникнення і конструктивні особливості. В мережі є достатньо інформації. Можна лише сказати, що система А5, на нашу думку, це дійсно компроміс, який поєднує зручність і компактність Carbine та комфорт Rifle. Саме такою системою обладнаний карабін Z-15 16” SS5 223Rem.
Чому саме на нашу думку це компроміс… Серед власників платформ AR-15 постійно йде дискусія, яка система краща- Carbine, Rifle або A5. Ми просто намагаємось дати трошки більше вибору користувачам нашої продукції. А кожен з них знайде для себе оптимальне рішення.
Карабін має нержавіючий ствол полегшеного контуру з кроком нарізів 1:7”. Також укомплектований 3-камерним ДГК, 2-ступеневим УСМ і 2-стороннім руків’ям взведення виробництва ЗБРОЯР. Окрім цього в комплекті захисні пластикові накладки і переднє кутове руків’я на цівку для більш комфортного і щільного утримування карабіну при стрільбі. Решта, як і раніше: зручний чохол для перенесення, 2 магазини та ключ для налаштування газблоку. Вага карабіну 3,215 кг (без магазину). Для порівняння, вага Z-15 SS Sport з матчевим контуром ствола 3,6 к