На базі тренінгового центру ГУ Національної поліції в м.Києві відбулась чергова презентація гвинтівок ZBROYAR

На базі тренінгового центру ГУ Національної поліції в м. Києві відбулась чергова презентація нарізних карабінів, високоточних гвинтівок та аксесуарів виробництва ZBROYAR. 
На презентації були присутні керівники столичного главку та районних управлінь поліції міста Києва, а також інструкторі та фахівці відповідних підрозділів НацПоліції, в тому числі представники спецпідрозділу КОРД. В презентації також взяв участь очільник Національної поліції в м. Києві Крищенко А.Є.

Під час заходу присутні ознайомились з будовою і тактико-технічними характеристиками Z-карабінів (гвинтівок Z-15, Z-10, Z-008) оцінили перевагу української зброї, яка якісно відрізняється від радянських зразків та зарубіжних аналогів. 
Присутні керівники та фахівці Національної поліції м. Києва мали можливість особисто перевірити Z-етки на влучність та ергономіку під час проведення демонстраційних стрільб. 
Так карабін Z-15, калібру 7,62×35/.300ААС, викликал неабиякий інтерес серед досвідчених фахівців підрозділів Національної поліції, а гвинтівки Z-008 та Z-10 калібру .308 Win перевищують майже по усім ТТХ зброю радянського зразка та гідно конкурують з іноземними аналогами.