Відбувся фінальний турнір зі снайпінгу Ukrainian sniping championship 2017

16 вересня на базі полігону військової частини 3027 Національної Гвардії України, відбувся фінальний турнір зі снайпінгу Ukrainian sniping championship 2017, організатором якого виступає Українська стрілецька асоціація.

Загальна кількість учасників даного заходу становила 55 стрільців, із них 35 цивільних любителів цього виду спорту та 20 військовослужбовців з різних підрозділів МО, НГУ, СБУ та УДО. Варто зазначити що цивільні стрільці щоб потрапити на змагання мали попередньо пройти відбір і лише за їх підсумком отримували допуск до змагань.До списка 35 найкращих потрапили і співробітники ТОВ” Зброяр”, а саме Горбань Сергій Іванович та Семьонових Максим Вадимович.

Як і передбачалось боротьба була запекла, адже рівень стрільців значно виріс у порівнянні із минулим роком. Часом розриви між учасниками становили всього декілька балів і перевага від одного стрільця переходила до іншого після виконання кожної наступної вправи.

Нам дуже приємно, що ряд учасників змагань традиційно обирають зброю саме виробництва ТОВ”Зброяр” і досягають з нею досить високих результатів.

За підсумками запеклої боротьби місця розподілились наступним чином: п’яте місце посів представник команди Центр-А/Center-A Суворов Олександр, четверте місце Семьонових Максим, третя сходинка п’ядесталу дісталась військовослужбовцю с НГУ, друга Нікітину Геннадію. Кубок за перше місце і звання чемпіона Ukrainian sniping championship 2017 дісталось Горбаню Сергію з чим його і вітаємо!!!