Компанія "Зброяр" представила модельний ряд гвинтівок власного виробництва на виставці "Зброя та безпека 2017"

Компанія «Зброяр» вп’яте презентувала нарізні карабіни, гвинтівки і аксесуари власного виробництва на ХIV Міжнародній спеціалізованій виставці "Зброя та Безпека-2017", яка проходила у м. Києві. 
В цьому році родзинкою нашого стенду стали Z-15 Sport SS 18" та Z-008 Gen 3 Precision 26", що привертали увагу відвідувачів збройової виставки.
Ми раді, що стенд з продукцією виробництва компанії «Зброяр» визвав жвавий інтерес у багатьох відвідувачів виставки "Зброя та Безпека-2017". Наш стенд відвідували, як любителі стрілецької зброї так і фахівці у збройовій сфері, військові, іноземні спеціалісти. 
Не оминув увагою наш стенд і Міністр оборони України С.Т.Полторак, який оглянув самозарядну гвинтівку Z-10 та висловив свої побажання щодо отримання даного зразка стрілецької зброї військовослужбовцями ЗСУ. 
В цьому році ми не зраджували своїй традиції і давали можливість всім відвідувачам стенду «Зброяр» потримати гвинтівки у власних руках, відчути переваги в ергономіці, сфотографуватися з кращими зразками нарізної зброї українського виробництва, а також отримати невеликі подарунки.
Відвідувачі стенду мали можливість безпосередньо проконсультуватися з провідними фахівцями, керівництвом та конструкторами нашої компанії. Зауважимо, що дана можливість є однією з небагатьох, де в одному місці можна отримати інформацію від висококласних фахівців збройової справи та дізнатися детальну інформації про зброю виробництва «Зброяр». 
Навіть після закриття експозиції стенд компанії «Зброяр» продовжували «атакувати» відвідувачі, що є яскравим показником того, що ми рухаємось у вірному напрямку. 
В свою чергу, ми будемо й надалі удосконалювати виробництво карабінів, гвинтівок і аксесуарів, збільшувати модельний ряд Z-еток та докладати максимум зусиль для зміцнення незалежності та цілісності України.