Zbroyar Z-15 16" SS Sport
53200
Характиристики
Калібр.223 Rem
Ствол16" (406 мм.) нержавіючий
Крок нарізів1:7"
Кучність<2 MOA
Вага3,6 кг. (без магазина)
Довжина920 мм.
Замовити дзвінок
Придбати
Опис

Мисливський самозарядний карабін «Zbroyar Z-15».

 Вільно-вивішений ствол довжиною 16" (406 мм) виготовлений з нержавіючої сталі. Контур Match, тип (довжина газовідвідної системи) - «Mid-Length». Крок нарізів ствола 1:7

Ствольні коробки виготовлені методом кування з подальшою обробкою на верстатах з ЧПК. Матеріал - авіаційний дюралюміній 7075-Т6. Покриття - твердий анод чорного кольору. В карабіні використаний низькопрофільний регульований сталевий газ-блок з кріпленням на стяжних гвинтах (не штифтах). Автоматика карабінів може бути відрегульована на роботу зі стандартним полум'ягасником / дульним гальмом або із саундмодератором «Zbroyar Monocore».

Цівка з легкого алюмінієвого сплаву довжиною 15 "(381 мм) і системою кріплення KeyMod дозволяє комфортно утримувати зброю і не перешкоджає охолодженню ствола. Цівка має інтегровану планку пікатіні на 12 годин з можливістю встановлення додаткових планок або додаткового обладнанняз системою кріплення KeyMod.

Карабін обладнаний нерегульованим прикладом SRS1 типу «Rifle»

Карабін комплектується двоступеневим ударно-спусковим механізмом “Zbroyar”, регульованим газ.блоком, трикамерним дульним гальмом-компенсатором (посаджений на не роз'ємний фіксатор різьби ),  одним магазином на 10 патронів або, опціонально, двома магазинами  Lancer L5AWM на 30 патронів, додатковою планкою пікатіні, чохлом для зберігання і перенесення (має плечовий ремінь, ручку для горизонтальної перенесення, внутрішні відділення для магазинів )

*Гарантійний термін складає 2 роки з дня продажу або 10 000 пострілів.

Гарантія на виріб розповсюджується виключно при використанні якісних заводських мисливських боєприпасів. 

Враховуючи комплектацію виробу стволом із нержавіючої сталі, використання патронів з біметалічною кулею може суттєво знизити ресурс ствола. При цьому, критичне зношення каналу ствола може не бути розцінено, як гарантійний випадок.