Zbroyar Z-15 16" SS Sport
46750
Характеристики
Калібр.223 Rem
Ствол16" (406 мм.) нержавіючий
Крок нарізів1:7"
Кучність<2 MOA
Вага3,6 кг. (без магазина)
Довжина920 мм.
Замовити дзвінок
Придбати
Опис

Мисливський самозарядний карабін «Zbroyar Z-15».

Вільно-вивішений ствол довжиною 16" (406 мм) виготовлений з нержавіючої сталі. Контур Match, тип (довжина газовідвідної системи) - «Mid-Length». Крок нарізів ствола 1:7

Ствольні коробки виготовлені методом кування з подальшою обробкою на верстатах з ЧПК. Матеріал - алюміній 7075-Т6. Покриття - твердий анод чорного кольору. В карабіні використаний низькопрофільний регульований сталевий газ. блок з кріпленням на стяжних гвинтах (не на штифтах). Автоматика карабінів може бути відрегульована на роботу зі стандартним полум'ягасником / дульним гальмом або із саундмодератором «Zbroyar Monocore».

Цівка з легкого алюмінієвого сплаву довжиною 15 "(381 мм) і системою кріплення KeyMod дозволяє комфортно утримувати зброю і не перешкоджає охолодженню ствола. Цівка має інтегровану планку Пікатінні на 12 годин з можливістю встановлення додаткових планок або додаткового обладнанняз системою кріплення KeyMod.

Карабін обладнаний нерегульованим прикладом SRSтипу «Rifle»

Карабін комплектується двоступеневим ударно-спусковим механізмом Zbroyar”, регульованим газ.блоком, трикамерним дульним гальмом-компенсатором,  одним магазином на 10 патронів або, опціонально, двома магазинами  Lancer L5AWM, чохлом для зберігання і перенесення. Чохол пісочного кольору, матеріал комбінований: кордура 1000d/нейлон.

*Гарантійний термін складає 2 роки з дня продажу або 10 000 пострілів.

Комплектація та зовнішній вигляд виробу може змінюватись.

Гарантія на виріб розповсюджується виключно при використанні якісних заводських мисливських боєприпасів. 

Враховуючи комплектацію виробу стволом із нержавіючої сталі, використання патронів з біметалічною кулею може суттєво знизити ресурс ствола. При цьому, критичне зношення каналу ствола може не бути розцінено, як гарантійний випадок.