Z-15 12,5" SSB
44000
Характеристики
Калібр.223Rem
Ствол12,5" (317 мм) нержавіючий
Крок нарізів1:7"
Кучність<2 MOA
Вага2.760 кг (без магазина)
Довжина815 мм
Замовити дзвінок
Придбати
Опис

Мисливський самозарядний карабін «Zbroyar Z-15». Вільно-вивішений ствол довжиною 12,5” (317 мм) виготовлений з нержавіючої сталі. Контур полегшений, тип (довжина газовідвідної системи) - «Carbine». 

Ствольні коробки виконані методом кування з подальшою обробкою на верстатах з ЧПК. Матеріал - алюміній 7075-Т6. Покриття - твердий анод чорного кольору. В карабіні використаний низькопрофільний регульований сталевий газ. блок з кріпленням на стяжних гвинтах (не на штифтах). Автоматика карабінів може бути відрегульована на роботу зі стандартним полум'ягасником / дульним гальмом або з саундмодератором «Zbroyar Monocore».

Цівка з легкого алюмінієвого сплаву довжиною 11 "(280 мм) і системою кріплення KeyMod дозволяє комфортно утримувати зброю і не перешкоджає охолодженню ствола. Цівка має інтегровану планку пікатіні на 12 годин з можливістю встановлення додаткових планок або додаткового обладнання, з системою кріплення KeyMod.

Фурнітура від американського виробника Bravo Company:

 - Легкий і міцний приклад стандарту Mil-Spec з гумовим тильником, сконструйований таким чином, щоб максимально запобігти зачіпленню виступаючими частинами приклада за одяг або спорядження. Кріплення ременя на приклад: традиційний паз для реміня і два гнізда для швидкоз'ємних антабок QD. Складання прикладу обмежено для збереження мінімальної загальної довжини карабіну - 800 мм.

 - Труба приклада стандарту Mil-Spec, антабка також з роз'ємом QD.

 - Руків'я управління вогнем зі зменшеним кутом. Текстурована поверхня дозволяє впевнено контролювати зброю. Руків'я обладнане  відсіком для зберігання батарейок або інших дрібних частин.

 - Руків'я перенесення вогню на цівку має невеликий нахил для зручного хвату. Встановлюється за допомогою системи KeyMod, з нахилом до стрільця і ​​зі зворотним нахилом, для посилення захоплення і притиску до плеча.

Карабін комплектується одноступеневим ударно-спусковим механізмом "ALG Defense" або "BCM PNT"  (США), регульованим газ. блоком, полум'ягасником типу А2, посадженний на нероз'ємний фіксатор різьби, металевим магазином на 10 патронів та/або двома пластиковими прозорими магазинами Lancer L5AWM (США),  чохлом для зберігання і перенесення. Чохол пісочного кольору, матеріал комбінований: кордура 1000d/нейлон.

*Гарантійний термін складає 2 роки з дня продажу або 10 000 пострілів.   

 Комплектація та зовнішній вигляд виробу може змінюватись.

Гарантія на виріб розповсюджується виключно при використанні якісних заводських мисливських боєприпасів. 

Дульний пристрій посаджений на нероз'ємний фіксатор різьби. Самостійний демонтаж дульного пристрою може призвести до руйнування карабіну!

Враховуючи комплектацію виробу стволом із нержавіючої сталі, використання патронів з біметалічною кулею може суттєво знизити ресурс ствола. При цьому, критичне зношення каналу ствола може не бути розцінено, як гарантійний випадок.