Z-15 16" SS5
48125
Характеристики
Калібр.223 Rem
Ствол16" (406 мм) нержавіючий
Крок нарізів1:7"
Кучність<2MOA
Вага3,22 кг.
Довжина860 мм
Замовити дзвінок
Придбати
Опис

Мисливський самозарядний карабін «Zbroyar Z-15».

 

Вільно-вивішений ствол довжиною 16" (406 мм), виготовлений з нержавіючої сталі,  контур полегшений, тип (довжина газовідвідної системи) - «Mid-Length». Крок нарізів ствола 1:7”. Дульна різьба 1/2"х28.

 

Ствольні коробки виготовлені методом кування з подальшою обробкою на верстатах з ЧПК. Матеріал - алюміній 7075-Т6. Покриття - твердий анод чорного кольору. В карабіні використаний низькопрофільний регульований сталевий газ. блок з кріпленням на стяжних гвинтах (не на штифтах).

 

Автоматика карабінів може бути відрегульована на роботу зі стандартним полум'ягасником / дульним гальмом або із саундмодератором «Zbroyar Monocore».

 

Цівка з легкого алюмінієвого сплаву довжиною 15 "(381 мм) і системою кріплення KeyMod, дозволяє комфортно утримувати зброю і не перешкоджає охолодженню ствола. Цівка має інтегровану планку Пікатінні на 12 годин з можливістю встановлення додаткових планок або додаткового обладнанняз системою кріплення KeyMod.

 

Карабін обладнаний системою приклада типу A5 з регульованим прикладом BCM Stock Mod1. 

 

Карабін комплектується двоступеневим ударно-спусковим механізмом Zbroyar”, регульованим газ.блоком, трикамерним дульним гальмом-компенсатором, двухстороннім руків'ям перезаряджання, одним магазином на 10 патронів або, опціонально, двома магазинами  Magpul Gen3 з вікном, набором накладок для цівки BCM KeyMod Rail Panel Kit 5.5 inch, переднім руків'ям переносу вогню BCM KAG KeyMod, чохлом для зберігання і перенесення. Чохол пісочного кольору, матеріал комбінований: кордура 1000d/нейлон.

 

*Гарантійний термін складає 2 роки з дня продажу або 10 000 пострілів.

 

Комплектація та зовнішній вигляд виробу може змінюватись.

Гарантія на виріб розповсюджується виключно при використанні якісних заводських мисливських боєприпасів. 

Враховуючи комплектацію виробу стволом із нержавіючої сталі, використання патронів з біметалічною кулею може суттєво знизити ресурс ствола. При цьому, критичне зношення каналу ствола може не бути розцінено, як гарантійний випадок.