Z-9
48450
Характеристики
Калібр9х21 мм.
Ствол13" (330 мм.) нержавіючий
Крок нарізів1:10"
Кучність<4 МОА
Вага3 кг (без магазина)
Довжина810 мм
Замовити дзвінок
Придбати
Опис

Мисливський самозарядний карабін «Zbroyar Z-9».

Вільно-вивішений ствол довжиною 13" (330 мм) виготовлений з нержавіючої сталі. Контур полегшений. Крок нарізів ствола 1:10”, дульна різьба 5/8-24.

Ствольні коробки виготовлені методом кування з подальшою обробкою на верстатах з ЧПК. Матеріал - алюміній 7075-Т6. Покриття - твердий анод чорного кольору.

Цівка з легкого алюмінієвого сплаву довжиною 11 "(280 мм) і системою кріплення KeyMod. Має інтегровану планку Пікатінні на 12 годин з можливістю встановлення додаткових планок або додаткового обладнання, з системою кріплення KeyMod.

Карабін комплектується стандартним одноступеневим ударно-спусковим механізмом , трикамерним дульним гальмом-компенсатором,  одним магазином з обмеженням на 10 патронів, двосторонніми руків’ям перезаряджання та запобіжником, чохлом для зберігання і перенесення. Чохол пісочного кольору, матеріал комбінований: кордура 1000d/нейлон.

Автоматика карабіну працює за принципом вільного затвору.

*Гарантійний термін складає 1 рік  або 10 000 пострілів з моменту продажу.

 

Комплектація та зовнішній вигляд виробу може змінюватись.

Гарантія на виріб розповсюджується виключно при використанні якісних заводських мисливських боєприпасів.

Враховуючи комплектацію виробу стволом із нержавіючої сталі, використання патронів з біметалічною кулею може суттєво знизити ресурс ствола. При цьому, критичне зношення каналу ствола може не бути розцінено, як гарантійний випадок.