Zbroyar F.A.S.T. (Fast-Attach Suppressor Tactical)
19950
Характеристики
Калібр.223 Rem
Вага0,650 кг. (з ДГК)
Довжина175 мм
Замовити дзвінок
Придбати
Опис

Комплекс F.A.S.T. (Fast-Attach Suppressor Tactical)  призначений для зменшення негативного впливу звуку пострілу на стрільця, його оточення та усунення спалаху під час стрільби з мисливських нарізних карабінів калібру .223Rem. 

Комплекс складається із дульного пристрою (ДГК або полум’ягасника) і безпосередньо приладу (ПЗРЗП), який кріпиться на дульному пристрої за допомогою муфти з храповим механізмом, що містить в собі симетричний затискач на несучих поверхнях дульного пристрою. Це забезпечує швидкість, повторюваність та надійність центрування ПЗРЗП по відношенню до каналу ствола при під’єднанні, а також його швидке та зручне від’єднання навіть після нагріву та забруднення продуктами згоряння пороху.

ПЗРЗП виготовлено з термостійкої нержавіючої сталі та покрито жаростійкою збройовою фарбою. Корпус виготовляється зварюванням у моноблок, що забезпечує низьку масу та можливість ведення тривалого вогню. Прилад не потребує внутрішньої чистки та обслуговування, у разі необхідності може промиватися розчинником нагару.

Гарантійний термін ПЗРЗП F.A.S.T. з моменту продажу складає 2 роки або 10 000 пострілів.

Гарантія на виріб розповсюджується виключно при використанні якісних заводських мисливських боєприпасів. Характеристики:

 

Калібр - .223 Rem (прохідний діаметр отвору приладу min 7,5мм)

Довжина приладу - 175 мм

Зовнішній діаметр приладу - 48 мм

Вага приладу - 0,535 кг

Збільшення довжини зброї - 120 мм

Вага ДГК - 0,115 кг

Довжина ДГК - 70 мм

Різьба ДГК - 1/2-28 UNEF

Зниження рівня звуку - 26-30 дБ