Zbroyar Z-15 10,5" SS
43400
Характиристики
Калібр.223Rem
Ствол10,5" (266 мм) нержавіючий
Крок нарізів1:7"
Кучність<2 MOA
Вага3,29 кг (без магазина)
Довжина850 мм
Замовити дзвінок
Придбати
Опис

Мисливський самозарядний карабін «Zbroyar Z-15» є українською версією американських гвинтівок сімейства AR15 / M16. Вільновивішений ствол довжиною 10.5 (266 мм) виготовлений з нержавіючої сталі. Контур полегшений, тип (довжина газовідводної системи) - «Carbine». 

Ствольні коробки виконані методом кування з подальшою обробкою на верстатах з ЧПК. Матеріал - авіаційний дюралюміній 7075-Т6. Покриття - твердий анод чорного кольору. В карабіні використаний низькопрофільний регульований сталевий газблок з кріпленням на стяжних гвинтах. Автоматика карабінів відрегульована на роботу з дульним пристроем типу «Pig» (посаджений на не роз'ємний фіксатор різьби). 

Дульний пристрій «Pig» призначений для комфортної стрільби і зменшення дульной спалаху. За рахунок конструкції воронки він посилає ударну хвилю в напрямку від стрільця.

Для дотримання вимог МВС до мінімальної довжині нарізної зброї ДГК зафіксований на стволі за допомогою нероз'ємного клею-фіксатора, а приклад - в крайньому положенні.
Цівка з легкого алюмінієвого сплаву довжиною 9,5 "(240мм) дозволяє комфортно утримувати зброю і не перешкоджає охолодженню ствола. Цівка має інтегровану планку пікатіні на 12 годин з можливістю встановлення одинарних або подвійних додаткових планок на 3, 6 і 9 годин.
Карабін комплектується двоступеневим ударно-спусковим механізмом «Зброяр», регульованим газблоком, задньою двосторонньою антабкою, трубою приклада і прикладом «САА SBS» (тип «commercial»), зйомними складними прицільними пристосуваннями «CAA» і обрезиненною пістолетною рукояткою «IMI». У комплект входять: магазин на 10 патронів, одноточковий ремінь(опціонально), м'який чохол для зберігання і перенесення (з плечовим ременем, ручкою для горизонтального перенесення, внутрішніми відділеннями для магазинів).


*Гарантійний термін складає 2 роки з дня продажу або 10 000 пострілів.

Гарантія на виріб розповсюджується виключно при використанні якісних заводських мисливських боєприпасів. 

Враховуючи комплектацію виробу стволом із нержавіючої сталі, використання патронів з біметалічною кулею може суттєво знизити ресурс ствола. При цьому, критичне зношення каналу ствола може не бути розцінено, як гарантійний випадок.