Zbroyar Z-15 10.5" SSB
46200
Характиристики
Калібр.223Rem
Ствол10,5" (266 мм.) нержавіючий
Крок нарізів1:7"
Кучність<2 MOA
Вага2.95 кг (без магазина)
Довжина800 мм
Замовити дзвінок
Придбати
Опис

Мисливський самозарядний карабін «Zbroyar Z-15». Вільно-вивішений ствол довжиною 10,5” (266 мм) виготовлений з нержавіючої сталі. Контур полегшений, тип (довжина газовідводної системи) - «Carbine». 

Ствольні коробки виконані методом кування з подальшою обробкою на верстатах з ЧПК. Матеріал - авіаційний дюралюміній 7075-Т6. Покриття - твердий анод чорного кольору. В карабіні використаний низькопрофільний регульований сталевий газблок з кріпленням на стяжних гвинтах (не на штифтах). Автоматика карабінів відрегульована на роботу з дульним пристроєм типу Pig” (посаджений на не роз'ємний фіксатор різьби). Дульний пристрій «Pig» призначений для комфортної стрільби і зменшення дульного спалаху. За рахунок конструкції воронки він посилає ударну хвилю в напрямку від стрільця.

Цівка з легкого алюмінієвого сплаву довжиною 9.5"(240 мм) дозволяє комфортно утримувати зброю і не перешкоджає охолодженню ствола. Цівка має інтегровану планку пікатінні на 12 годин з можливістю встановлення додаткових планок на 3,6 або 9 годин.

Фурнітура від американського виробника Bravo Company:

 -Легкий і міцний приклад стандарту Mil-Spec з гумовим тильником, сконструйований таким чином, щоб максимально запобігти зачіпанню виступаючими частинами приклада за одяг,  або спорядження. Кріплення ременя на приклад: традиційний паз для реміня і два гнізда для швидкоз'ємних антабок QD. Приклад зафіксовано для збереження мінімальної загальної довжини карабіну - 800 мм.

-Труба Приклада стандарту Mil-Spec, антабка також з роз'ємом QD

 -Руків'я управління вогнем зі зменшеним кутом. Текстурована поверхня дозволяє впевнено контролювати зброю. Руків'я обладнане  відсіком для зберігання батарейок або інших дрібних частин.

Карабін комплектується одноступеневим ударно-спусковим механізмом «ALG Defense» (США), регульованим газблоком, дульним пристроєм Pig (посаджений на нероз'ємний фіксатор різьби), магазином на 10 патронів, додатковою планкою пікатіні, чохлом для зберігання і перенесення (має плечовий ремінь, ручку для горизонтальної перенесення, внутрішні відділення для магазинів )

*Гарантійний термін складає 2 роки з дня продажу або 10 000 пострілів.

 Гарантія на виріб розповсюджується виключно при використанні якісних заводських мисливських боєприпасів. 

Враховуючи комплектацію виробу стволом із нержавіючої сталі, використання патронів з біметалічною кулею може суттєво знизити ресурс ствола. При цьому, критичне зношення каналу ствола може не бути розцінено, як гарантійний випадок.