Zbroyar Z-15 12,5" SS
43400
Характиристики
Калібр.223Rem
Ствол12,5" (317 мм), нержавіючий
Крок нарізів1:7"
Кучність<2 MOA
Вага3,04 кг (без магазина)
Довжина830-870 мм
Замовити дзвінок
Придбати
Опис

Мисливський самозарядний карабін «Zbroyar Z-15» є українською версією американських гвинтівок сімейства AR15 / M16. Вільно вивішений ствол довжиною 12.5" (317 мм) виготовлений з нержавіючої сталі. Контур полегшений, тип (довжина газовідвідної системи) - «Carbine». 
Ствольні коробки виконані з поковки з подальшою обробкою на верстатах з ЧПК. Матеріал - авіаційний дюралюміній 7075-Т6. Покриття - твердий анод чорного кольору. В карабіні використаний низькопрофільний сталевий газблок з кріпленням на стяжних гвинтах.  Автоматика карабінів відрегульована на роботу з стандартним полум'ягасником / дульним гальмом або з саундмодераторів «Zbroyar Monocore».
Нова цівка з легкого алюмінієвого сплаву довжиною 11 "(280 мм) і системою кріплення KeyMod дозволяє комфортно утримувати зброю і не перешкоджає охолодженню ствола. Цівка має інтегровану планку пікатіні на 12 годин з можливістю установки додаткових планок або допоборудовання, оснащеного системою кріплення KeyMod.
Карабін комплектується 2-х ступеневим ударно-спусковим механізмом «Зброяр», 3-х камерним ДГК, задньою двосторонньою  антабкою, трубою приклада і прикладом «САА SBS» (тип «commercial»), знімними складними прицільними пристосуваннями «CAA» і обгумованою пістолетним руків'ям «IMI» . У комплект входять: магазин на 10 патронів, одна планка пікатіні, одноточковий ремінь і м'який чохол для зберігання і перенесення (має плечовий ремінь, ручку для горизонтальної перенесення, внутрішні відділення для магазинів).
Для дотримання вимог МВС до мінімальної довжині нарізної зброї ДГК закріплений на стволі за допомогою нероз'ємного клею-фіксатора, а приклад - у другій позиції.
 
Гарантійний термін складає 2 роки з дня продажу або 10 000 пострілів.

Гарантія на виріб розповсюджується виключно при використанні якісних заводських мисливських боєприпасів. 

Враховуючи комплектацію виробу стволом із нержавіючої сталі, використання патронів з біметалічною кулею може суттєво знизити ресурс ствола. При цьому, критичне зношення каналу ствола може не бути розцінено, як гарантійний випадок.