Zbroyar Z-15 14,5" SS
42750
Характиристики
Калібр.223Rem
Ствол14,5" (368 мм) нержавіючий
Крок нарізів1:7"
Кучність<2 MOA
Вага3,16кг (без магазина)
Довжина800-910мм
Замовити дзвінок
Придбати
Опис

Мисливський самозарядний карабін «Zbroyar Z-15» є українською версією американських гвинтівок сімейства AR15 / M16. Вільно-вивішений ствол довжиною 14.5"(368 мм) виготовлений з нержавіючої сталі. Контур полегшений, тип (довжина газовідвідної системи) - «Carbine». 
Ствольні коробки виконані методом кування з подальшою обробкою на верстатах з ЧПК. Матеріал - авіаційний дюралюміній 7075-Т6. Покриття - твердий анод чорного кольору. В карабіні використаний низькопрофільний сталевий газблок з кріпленням на стяжних гвинтах. Автоматика карабінів відрегульована на роботу з стандартним полум'ягасником / дульним гальмом або з саундмодератором «Zbroyar Monocore».
Нова цівка з легкого алюмінієвого сплаву довжиною 13 "(330 мм) і системою кріплення KeyMod дозволяє комфортно утримувати зброю і не перешкоджає охолодженню ствола. Цівка має інтегровану планку пікатіні на 12 годин з можливістю установки додаткових планок або допоборудовання, оснащеного системою кріплення KeyMod.
Карабін комплектується двоступеневим ударно-спусковим механізмом «Зброяр», регульованим газблоком,  задньою двосторонньою антабкою, трубою приклада і прикладом «IMI TS1» (тип «commercial»), зйомними складними прицільними пристосуваннями «CAA» і обрезиненною пістолетним руків'ям «IMI». У комплект входять: магазин на 10 патронів, одноточковий ремінь і м'який чохол для зберігання і перенесення (з плечовим ременем, ручкою для горизонтальної перенесення, внутрішніми відділеннями для магазинів).


*Гарантійний термін складає 2 роки з дня продажу або 10 000 пострілів.

Гарантія на виріб розповсюджується виключно при використанні якісних заводських мисливських боєприпасів.