Компанія ЗБРОЯР провела презентацію кращих зразків зброї свого модельного ряду для профільних фахівців Національної гвардії України

Нещодавно ZBROYAR провів презентацію кращих зразків зброї свого модельного ряду для профільних фахівців Національної гвардії України, що прибули з міст Одеса, Харків, Львів та міста Києва. На захід завітали й представники командування Національної гвардії України.
Презентація відбулась на базі одного з найкращих військових стрільбищ України в Старих Петрівцях, що на Київщини.

Спеціалісти ZBROYAR ознайомили присутніх військовослужбовців з технічними характеристиками, будовою модельного ряду гвинтівок Z-15 та високоточних гвинтівок Z-10 та Z-008, а також комплектів спорядження від групи розробки #281z.
Обговорювались питання щодо експлуатації та обслуговування нашої зброї у порівнянні зі зразками радянського виробництва та аналогами закордонних виробників. Після теоретичного ознайомлення фахівців та командування НГУ з гвинтівками відбулось й практичне знайомство.

Для гвинтівок Z-15 оцінювали контрольованість та влучність зброї на відстанях від 50 до 100 метрів, після чого ознайомились з роботою високоточних гвинтівок Z-10 та Z-008 на відстанях від 100 до 500 метрів.

Нам було дуже приємно отримати позитивні відгуки від досвідчених професіоналів НГУ щодо роботи наших гвинтівок Z-15, Z-10 та Z-008.
Фахівці підтвердили високий рівень сучасної зброї вітчизняного виробництва ЗБРОЯР, ну а ми сподіваємося на подальшу співпрацю.