Zbroyar Monocore 7,62
5500
Замовити дзвінок
Придбати
Опис

Фахівці компанії «Зброяр» розробили і займаються виробництвом саундмодераторів «Zbroyar Monocore».

Осердя приладу виготовлено на чотирьохкоординатному верстаті з ЧПК із суцільної заготовки алюмінію, за рахунок чого виріб складається фактично з трьох деталей. Це дає суттєву перевагу в тому, що стосується міцності, розсіювання тепла і неможливості виникнення люфтів (притаманним глушникам із набірними перегородками), що негативно впливають на кучність зброї. За замовчуванням виріб поставляється в нерозбірному виконанні. Не потребує спеціального чищення тому, що забруднення виносяться газами під високим тиском.

Прилад максимально оптимізовано під роботу із самозарядними карабінами, він має систему периферійного перетікання порохових газів. Це радикально знижує негативний вплив на роботу автоматики (т. зв. «перегаз», або критичне підвищення швидкості відкату рухомих частин), а також рівень забруднення зброї у порівнянні з виробами конкурентів.

Зараз саундмодератори виготовляються винятково із кріпленням на різьблення ствола (посадковий вузол виготовлено із сталі). Доступні найпоширеніші види різьблень для систем AR-10 і AR-15 (1/2-28, 5/8-24), інших карабінів зарубіжного виробництва. Ми не пропонуємо вироби під різьблення 14х1 (ліве) і 24х1,5 автоматів АК, тому що системна відсутність співвісності різьблення з каналом ствола призводить до постійних проблем під час встановлення саундмодераторів на АК та карабіни на їхній базі.

Під час проектування виробу «Zbroyar Monocore» ми орієнтувалися на досягнення ресурсу приладу не менше 5000 пострілів. При цьому, у порівнянні із зарубіжними саундмодераторами із примітивними монолітними осердями з легких сплавів (наприклад, «Sako», «Hausken»), ми збільшили товщину стінок у 2 і більше рази - для забезпечення максимальної надійності. Усі алюмінієві компоненти вкриті твердим анодуванням, стійким до агресивного середовища. Зовнішнє покриття - збройові фарби виробництва США. Фактичний ресурс виробів «Zbroyar Monocore» перевищує 5000 пострілів. Не призначений для стрільби в автоматичному режимі (інтенсивних режимах стрільби).

Ще однією особливістю пристрою є використання змінної передньої кришки. Це дозволяє безболісно здійснити ремонт модератора за умови торкання його кулею, яке може статися у разі неправильного встановлення або у випадку автовідкручування під час стрільби і, як правило, залишає слід у найвіддаленішій від дульного зрізу частині.

Рівень шумозниження - до 27дБ

Вага - 0,6 кг.

Довжина - 230мм

Діаметр - 45мм

Прохідний діаметр - 9мм

Різьблення 5/8-24 TPI; М18х1; М15х1 

Гарантія на виріб розповсюджується виключно при використанні якісних заводських мисливських боєприпасів.